18 Марта 2021

Приём в 1-й класс в 2021 г.

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің М.Қозыбаев атындағы № 23 жалпы білім беретін мектебі» КММ 2021 жылдың 1 сәуірінен оқушыларды 1 сыныпқа қабылдау үшін өтініштерді қабылдауды бастайды.

С 1 апреля 2021 года КГУ «Общеобразовательная школа №23 имени М.Козыбаева отдела образования г. Костаная» Управления образования акимата Костанайской области начинает прием заявлений на зачисление в 1 класс.

1-сыныпқа қабылдау үшін өтінішті электронды форматта интернет-портал int.school.kst-goo.kz ( «SAKURA») электрондық мектебі) https://school.kst-goo.kz/ru/, ҚР egov.kz. электрондық үкіметі арқылы арқылы беруге болады.

Көрсетілетін қызметті алушы (не оның заңды өкілі) жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі):

1.       ЭСК баланың заңды өкілінің электронды кілті;

2.       026/у-3 формадағы денсаулық жағдайы туралы құжат. 1-сыныпқа жіберу туралы педиатрдың қарауымен және қорытындысымен «Баланың денсаулық құжаты» (сканерленген электрондық форматта);

3.       063/у формадағы денсаулық жағдайы туралы құжат. (сканерленген электрондық форматта);

4.       3х4 екі фото суреті (электронды форматта).

Анықтама телефоны:  55-84-75

Подача заявления на зачисление в 1 класс возможна в электронном формате через интернет-портал int.school.kst-goo.kz (электронная школа «SAKURA»)https://school.kst-goo.kz/ru/, через электронное правительство РК egov.kz.

Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его законного представителя):

1.       ЭЦП ключ законного представителя ребенка;

2.       документ о состоянии здоровья по форме 026/у-3 "Паспорт здоровья ребенка" с пройденным мед.осмотром и заключением педиатра о допуске в 1 класс (сканированный электронный формат);

3.       документ о состоянии здоровья по форме 063/у (сканированный электронный формат);

4.       две фотографии 3х4 (электронный формат).

Справки по телефону:  55-84-75