3 Октября 2020

«День учителя»

Қымбатты  ұстаздар және мектеп қызметкерлері! «Ұстаздық етпес жалықпас үйретуден балаға» - деген ұлы Абай бабамыз. Сіздер жас ұрпақтың санасына сыналай енгізетін тәлім – тәрбие, үлгі - өнеге өлшеусіз. Сіздер – жастардың болашағын айқындайсыздар, бүгін еккен дәндеріңіз ертеңгі жеңісті - жемісті күннің кепілі. Ұстаз болашақ азаматтарды ғана емес, бүкіл болашақ қоғамды қалыптастырады.
Дорогие педагоги и работники школы поздравляем Вас с Днем учителя! От всей души благодарим Вас за этот почетный̆ и уважаемый̆ труд. Спасибо за знания, за успехи и достижения наших учащихся. Желаем Вам крепкого здоровья, счастья, бодрости и благополучия! Чтобы, кроме работы, был интересный̆ отдых, душевное общение и яркие впечатления от жизни.